Бібліотека

День журналістики в Липівці

-012-1~1        -005-1~1 mtC7Iq_32dE1 yLTYjzhxgikНа запрошення сільського голови  Ігоря Романовича Гураля та членів гуртка «Юних журналістів», який працює у Липівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів,  9 квітня до нас у Липівку завітали слухачі Школи журналістики, що діє в Івано-Франківську. Наш гурток мав змогу поспілкуватись із директором Школи журналістики – Наталією Димніч та головою Івано-Франківської обласної організації Національної спілки журналістів України – Вікторією Плахтою.

Слухачі Школи журналістики зібралися у школі, де дізнались про наші успіхи і труднощі, а також  ознайомились із сільською газетою  «Липівське джерело». Послухали цікаву розповідь про історію нашого села та церкви, яку розповів викладач медичного університету, краєзнавець Ігор Любчик.  А ще для наших гостей провели невеличку екскурсію, хоч і погода завадила побачити більше. Журналісти пройшлися центром села, побачити сучасну бібліотеку-філіал, Будинок культури та змогли доторкнутись до Чудотворної ікони Матері Божої у церкві свчм.Йосафата.  Приємно, що наступного дня на їхньому сайті cektor.if.ua  уже були висвітлені враження від відвідин нашого села.

Багато нового і цікавого почули і навчилися наші сільські журналісти. На жаль, дощем було змито багато планів, але першу цеглинку співпраці – покладено. Надіємося, що й надалі ми будемо зустрічатися частіше і разом співпрацювати.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s