Uncategorized

Семінар на базі бібліотеки – філії с.Липівка для бібліотечних працівників Тисменицького району “Сучасні аспекти діяльності бібліотек на допомогу екологічному вихованню населення”

k-bKSfLH_HkWATN7hK0e04VwpBhrIwtnEldeA7iVXcYktQGwa3F5nNQfPOfJ-rTyXEaDbfFgiZCqM

 

21 квітня на базі бібліотеки – філіалу с. Липівка відбувся районний семінар для бібліотечних працівників Тисменицького району на тему «Сучасні аспекти діяльності бібліотек на допомогу екологічному вихованню населення», який проходив у рамках відзначення 30 – річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

До початку семінару бібліотекарі району оглядово ознайомилися з місцевою бібліотекою, після чого перейшли до приміщення будинку культури, де відбулося відкриття семінару і саме навчання. Коротку історичну довідку про село і про те чим займаються липівчани навела секретар Липівської сільської ради Оксана Василівна Попович. Виступ секретаря продовжила господарка місцевого храму книг – завідуюча бібліотекою – філіалом Надія Гураль. Її виступ супроводжувався змістовною  відео презентацією про те як працює сільська бібліотека і її активні читачі.

Після офіційного знайомства ведуча семінару Любов Глодов»юк налаштувала усіх на хвилину пам»яті про Чорнобиль, зачитуючи хвилюючі віршовані рядки та переглянувши відеоролик «Чорнобиль. Згадаймо як це було» жоден із присутніх у залі не залишився байдужим, а навпаки,  із великим щемом у серці хвилиною мовчання вшанували усіх тих, хто вів безстрашну боротьбу з невидимим атомним ворогом та загинув під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Чорнобиль – це наш біль, це незагоєна рана України, це великий урок майбутнім поколінням про те, щоб берегти життя на землі, берегти природу, щоб ніколи не повторилося таке велике лихо, така масштабна трагедія як Чорнобиль. Саме з такими повчальними консультаціями виступили бібліотечні спеціалісти провідних обласних бібліотек: Колодницька Тетяна Сергіївна, заступник директора обласної бібліотеки для дітей, Мельник Валентина Василівна, провідний бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва та Джус Наталія Василівна, завідуюча відділом загального читального залу ОУНБ ім..І. Франка. Усі консультації супроводжувалися тематичними відео слайдами та відеороликами на тему екологічного виховання населення. Емоційно насичені трьохгодинні консультації цікаво пожвавила психолог Підпечерівської ЗОШ І – ІІІ ст.. Лисак Наталія Львівна провівши з бібліотекарями району тренінг на тему «Психологічний комфорт бібліотекаря». Здавалося б на перший погляд тема тренінгу не стосується екологічної тематики, проте це свого роду узагальнююча тема, адже кожен з нас має виконувати свою роботу добросовісно і з повагою та любов»ю відноситись до своїх читачів і нам на нашому робочому місці має бути затишно і комфортно, і тоді, відповідно, і будемо виконувати свою роботу на високому професійному рівні. На завершення семінару уже з піднесеним настроєм усі уважно слухали виступ поважного по віку і статусу чоловіка – директора музею історії с. Липівка Луцана Миколу Васильовича, який дуже цікаво розповів про цілюще джерело, яке струменить у Липівському лісі і до якого ідуть, щоб начерпнути життєдайної водички, яка дуже помічна для лікування очей і сама по собі дуже м»ягка і смачна. А зрештою, у цьому переконаються усі бібліотекарі, учасники семінару, адже кожному на згадку про перебування у с.Липівка подаровано попередньо освячену джерельну водичку.

Від імені адміністрації та бібліотечних працівників Тисменицького району директор Тисменицької ЦБС Ірина Петрівна Мельник подякувала господарям села за щиру гостинність та професійну підготовку семінару.

Інформацію підготувала

Любов Глодов»юк.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s