Uncategorized

Історія духовності  с.Липівка

23 червня у сільській бібліотеці відбулася презентація книжки Миколи Луцана «Відродження духовності у Липівці». У затишному та невеликому приміщенні сільської книгозбірні зібралися найдорожчі та найбажаніші гості та рідні для автора книжки, адже цієї події Микола Васильович чекав із нетерпінням. Сама книжка – брошура розповідає нам про духовне життя липівської громади та справжнє духовне відродження після проголошення Незалежності України.

Тут зібрана інформація про будівництво церкви в Липівці, про людей які доклалися до духовного життя села та самого будівництва, меценатів та простих жителів села які своїми силами зводили храм. Також тут зібрані матеріали, історичні дані та легенди про Чудотворну ікону,   стару церкву Воскресіння Христового та історію монастиря в лісі.

Чимало вклав свого часу та роботи редактора  та дизайнера Ігор Угриновський, який був і редактором і укладачем цієї брошури, а також і друкував цю книжку. Хоч з вагомих на те причин він був відсутній на самій презентації та сільський голова щиро дякував пану Ігорю за  такий вагомий вклад у розвиток культурного життя села.

Багато щирих та теплих слів було сказано автору книжки, багато промайнуло спогадів  та цікавих історій ,  пролунала пісня про Чудотворну Ікону Матері Божої і вірші про Матір Божу. Усім присутнім автор подарував свою книжку на згадку про цю подію, а сільський голова Ігор Гураль та парох села о.Василь Фіголь подякували Миколі Васильовичу за таку працю.

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s